МЕНЮ
Вашата количка

Аксесоар за релсови осветителни системи LINK I - Vivalux

Аксесоар за релсови осветителни системи LINK I - Vivalux

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА

Конектор за релса I-черен цвят. Решаването на осветлението с релсови осветителни системи следва Вашето въображение, а ние предлагаме аксесоарите, с които да осъществите идеята си - монтирайте избраните спотове или прожектори на релси с дължина 1 метър или 2 метра; свържете релсите с помощта на конекторите.

Характеристики:
- Напрежение: 230 V
- Степен на защита: IP20
- Форма: I
- Цвят на корпуса: черен

3.55 лв.
цена без ДДС: 2.96 лв.
  • Наличност: В наличност
  • VIVALUX
  • Код: 059259
Преглеждания: 762
Промо пакет - Релсово осветление

Пакетна цена: 54.13 лв. 56.98 лв.

Спестявате: 2.85 лв.

Опции

Релса за осветителни системи Rail - Vivalux

Релса за осветителни системи Rail - Vivalux

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър

Всички условия и възможности за заплащане и получаване на Вашата поръчка, може да откриете в секция Доставка и плащане

  • Наложен платеж (важи при доставка с куриер)
  • Банкова карта (VISA, MasterCard)
  • Банкова сметка
  • PayPal
  • Може да закупите стока на изплащане чрез TBI Pay

Съгласно действащото българско законодателство, потребителят има правото да уведоми търговеца в писмен вид, че се отказва от извършената покупка без да дължи неустойка и без да посочва причина, в рамките на 14 (четиринадесет) работни дни от датата на получаване на продукта или в случай на представяне на услуги от сключване на договора.


Потребителят предварително писмено трябва да информира suhstroi.com чрез формата за рекламации, че се отказва от договора, като задължително посочи банкова сметка, по която да му бъде възстановена заплатената от него цена на върнатата стока. Стоката трябва да бъде върната лично от потребителя или от упълномощено от него лице, което да представи нотариално заверено пълномощно.


Клиентът се задължава да върне стоката заедно с нейната гаранционна карта (в случай че има налична), в отличен търговски вид (неразличима от нова), поставена в оригиналната ѝ опаковка. В случай, че потребител се възползва от правото си и при положение, че е изпълнил посочените по-горе условия, suhstroi.com  се задължава да  възстанови заплатената цена по банков път (по посочената по реда даден по-горе банкова сметка) в срок от пет работни дни от връщането на стоката.

  Формуляр за връщане или рекламация
Етикети: Аксесоар за релсови осветителни системи LINK I - Vivalux, Осветление