МЕНЮ
Вашата количка

Флуид контрол Compact 2RM / 22R - COELBO

Флуид контрол Compact 2RM / 22R - COELBO

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА

Електронен пресостат, който се предлага в два варианта COELBO Compact 2 RM и 22 R. Снабден със сензори за налягане и дебит, благодарение на които контролира пускането и спирането на електрическата помпа. Устройството служи и за предпазване от повреда при липса на водозахранване. Системата ART (Automatic Reset Start) е в състояние след спирането, получено от липса на вода, да активира автоматично този пресостат, когато се появи отново потокът с вода. Пресостатът предлага регулиране на началното налягане, регулируемо в диапазон от 1.5 до 2.5 bar.


Устройството определя старта на помпата при отваряне, на който и да е кран и го изключва, когато е затворен, със закъснение до 10 секунди. Това устройство заменя традиционните автоклавни системи, състоящи се от резервоар, превключвател за налягане, манометър, възвратен клапан и превключвател на нивото, предлагайки по-голяма лекота и скорост на монтажа, в допълнение към по-компактните размери.


Технически характеристики Compact 2 RM:
- Стартово налягане: 1.5 - 3.5 bar
- Мощност: 1.5 kW
- Волтаж: ~1x120 V ~1x230 V
- Честота: 50/60 Hz
- Максимален ток: 12 A cos fi ≥0.6
- Степен на защита: IP65
- Максимална температура: 50 ºC
- Максимално налягане: 10 bar
- Максимален поток: 8.000 l/h
- Нето тегло​​​​​​: 0.719 кг
- Присъединителен размер 1"

Технически характеристики Compact 22 R:
- Стартово налягане: 1.5 - 4.5 bar
- Мощност: 2.2 kW
- Волтаж: ~1x120 V ~1x230 V
- Честота: 50/60 Hz
- Максимален ток: 16 A cos fi ≥0.6
- Степен на защита: IP65
- Максимална температура: 50 ºC
- Максимално налягане: 10 bar
- Максимален поток: 8.000 l/h
- Нето тегло​​​​​​: 0.719 кг
- Присъединителен размер 1"


*Техническа карта (виж тук)



100.80 лв.
цена без ДДС: 84.00 лв.
  • Наличност: В наличност
  • COELBO
  • Код: 068764
Преглеждания: 1600

Опции

на 12 вноски по 9.92 лв.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър

Всички условия и възможности за заплащане и получаване на Вашата поръчка, може да откриете в секция Доставка и плащане

  • Наложен платеж (важи при доставка с куриер)
  • Банкова карта (VISA, MasterCard)
  • Банкова сметка
  • PayPal
  • Може да закупите стока на изплащане чрез TBI Pay

Съгласно действащото българско законодателство, потребителят има правото да уведоми търговеца в писмен вид, че се отказва от извършената покупка без да дължи неустойка и без да посочва причина, в рамките на 14 (четиринадесет) работни дни от датата на получаване на продукта или в случай на представяне на услуги от сключване на договора.


Потребителят предварително писмено трябва да информира suhstroi.com чрез формата за рекламации, че се отказва от договора, като задължително посочи банкова сметка, по която да му бъде възстановена заплатената от него цена на върнатата стока. Стоката трябва да бъде върната лично от потребителя или от упълномощено от него лице, което да представи нотариално заверено пълномощно.


Клиентът се задължава да върне стоката заедно с нейната гаранционна карта (в случай че има налична), в отличен търговски вид (неразличима от нова), поставена в оригиналната ѝ опаковка. В случай, че потребител се възползва от правото си и при положение, че е изпълнил посочените по-горе условия, suhstroi.com  се задължава да  възстанови заплатената цена по банков път (по посочената по реда даден по-горе банкова сметка) в срок от пет работни дни от връщането на стоката.

  Формуляр за връщане или рекламация
Етикети: Флуид контрол Compact 2RM / 22R - COELBO, флуидконтрол, пресостат, реле за налягане, електронно реле за помпа, пресостат за помпа, пресостат за хидрофор