МЕНЮ
Вашата количка

Самозасмукваща водна помпа JET 82 M 600 W - DAB

Самозасмукваща водна помпа JET 82 M 600 W - DAB

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА

Самозасмукваща водна помпа JET 82 M 600 W на марката DAB с отличен капацитет на засмукване дори и при наличие на въздушни мехури. Особено подходяща за водоснабдяване в битови инсталации, селски стопанства с малък мащаб, градинарство и навсякъде, където е необходимо да се работи със самозасмукване.Корпус на помпата от чугун.Супорт на двигателя от чугун, работно колело, дифузор, тръба на Вентури и предпазна решетка за пясък от технополимер.

Настройващи пръстени от неръждаема стомана.Въглеродно / Керамично механично уплътнение. Асинхронен двигател, затворен и с охлаждане с външна вентилация. Вградена термална и токова защита и постоянно включен кондензатор на монофазната версия. За защита на трифазния двигател се препоръчва използването на термална защита от претоварване , която да отговаря на действащото законодателство.

Технически параметри:
- Мощност: 600 W
- Воден стълб: 48 м
- Смукателен размер: 1''G
- Присъединителен размер на напорната страна: 1''G
- Брой полюси: 2
- Обороти: 2750 об./мин.
- Работен диапазон: 3.6 м3/ч
- Изисквания за качеството на течността: чиста, без твърди или абразивни примеси, не агресивна, не кристализирала, химически неутрална, близки до характеристики те на водата
- Температурен диапазон на течността:
  *от 0°C до +35°C за битово използване (EN 60335-2-41)
  *от 0°C до +40°C за друго използване
- Максимална температура на околната среда: +40°C
- Максимално работно налягане:
  *6 bar (600 kPa) за Jet 62-82-102-112-92-132
  *8 bar (800 kPa) за Jet 200-300-151-251
- Монтаж: фиксирана в хоризонтално положение
- Специални изпълнения при поискване: с различни напрежения и/или честоти

Материали:
- Корпус на помпата: Чугун 200 UNI ISO 185
- Супорт: Лят алуминий
- Работно колело: Технополимер А
- Вал с ротор: AISI 416 X12 CrS 13 UNI 6900/71
- Механично уплътнение: Въглерод / керамика
- OR уплътнител: NBR Каучук

314.00 лв.
цена без ДДС: 261.67 лв.
  • Наличност: Доставка 5 раб. дни
  • DAB
  • Код: 068491
Преглеждания: 754
на 12 вноски по 30.91 лв.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър

Всички условия и възможности за заплащане и получаване на Вашата поръчка, може да откриете в секция Доставка и плащане

  • Наложен платеж (важи при доставка с куриер)
  • Банкова карта (VISA, MasterCard)
  • Банкова сметка
  • PayPal
  • Може да закупите стока на изплащане чрез TBI Pay

Съгласно действащото българско законодателство, потребителят има правото да уведоми търговеца в писмен вид, че се отказва от извършената покупка без да дължи неустойка и без да посочва причина, в рамките на 14 (четиринадесет) работни дни от датата на получаване на продукта или в случай на представяне на услуги от сключване на договора.


Потребителят предварително писмено трябва да информира suhstroi.com чрез формата за рекламации, че се отказва от договора, като задължително посочи банкова сметка, по която да му бъде възстановена заплатената от него цена на върнатата стока. Стоката трябва да бъде върната лично от потребителя или от упълномощено от него лице, което да представи нотариално заверено пълномощно.


Клиентът се задължава да върне стоката заедно с нейната гаранционна карта (в случай че има налична), в отличен търговски вид (неразличима от нова), поставена в оригиналната ѝ опаковка. В случай, че потребител се възползва от правото си и при положение, че е изпълнил посочените по-горе условия, suhstroi.com  се задължава да  възстанови заплатената цена по банков път (по посочената по реда даден по-горе банкова сметка) в срок от пет работни дни от връщането на стоката.

  Формуляр за връщане или рекламация
Етикети: Самозасмукваща водна помпа JET 82 M 600 W - DAB